Beklentilerinizi
Hayata Geçirin!

Başta Mercedes Benz ve BMW olmak üzere birçok Avrupa
ve Asya menşeili otomobilin yedek parçalarını temin edip,
Türkiye’nin 81 iline hızla, güvenle tedarik etmektedir.


Fleet Assist, başta Sigorta Şirketleri ve Filo Kiralama Şirketleri
olmak üzere yerli ve yabancı sermayeli prestijli bir müşteri
portföyüne sahiptir.

Fleet Assist Kurucusu

2603Sipariş Edilen

Her siparişi 24 Saat içerisinde Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilecek, teknik altyapı ve çözüm ortaklarına sahibiz.

3629Tedarik Edilen

Her müşterimiz için özelleştirilebilir, tam entegre tedarik otomasyon sistemi ile her siparişi izleme olanağı sunuyoruz.

44051Teslim Edilen

Yaptığımız özel anlaşmalar ile sadece yedek parça taşımacılığında profesyonel firmalar ile sigortalı kargo hizmeti veriyoruz.

Biz Kimiz

FleetAssist Arkasındaki Tarihçe

Fleet Assist otomotiv yedek parça (tedarik) sektöründe müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik ürün ve hizmet sunmayı hedeflemiş sektörün öncü kuruluşlarındandır.

Geçmişten

Geçmişten bugüne, sürdürmekte olduğu yedek parça ürün tedarik ve hizmetini hızla gelişen modern teknolojiyle uyum içinde kendini sürekli geliştirerek, güvenilirlik ve yenilikçi bir anlayış ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

Başta

Başta Mercedes Benz ve BMW olmak üzere birçok Avrupa ve Asya menşeili otomobilin yedek parçalarını temin edip, Türkiye’nin 81 iline hızla, güvenle tedarik etmektedir.

Fleet Assist

Fleet Assist, başta Sigorta Şirketleri ve Filo Kiralama Şirketleri olmak üzere yerli ve yabancı sermayeli prestijli bir müşteri portföyüne sahiptir.

Çalışma Prensibi

Çalışma prensibi; profesyonellik, işbirliği, çözüm ve sonuç odaklılık ile yüksek memnuniyet oluşturmak ve bunun sonucunda sürdürülebilir bir iş ortaklığı sağlayabilmektir.”

Online Sipariş

İster kendi ihale sisteminiz ile ihale açmış olun, ister fleet assist ihale tedarik sistemini kullanın, isterseniz açın telefonu sipariş verin. ihtiyacınız olan parca talebi siparişe dönüştüğü andan itibaren, artık tüm süreç online akıllı tedarik sistemindedir. İnsan faktöründen, olası hatalardan arındırılmış doğru iş ve bilgi akışı ile güçlendirilmiş bir hizmet alırsınız.

Eş Zamanlı Tedarik

Fleetassist online akıllı tedarik sistemi aldığı tün siparişlerdeki ürünleri öncelikle otomatik katalog kontrolünden geçirerek iştediğiniz parçanın ilk doğrulama işlemini sağlar. Bir sonraki adımda tüm üretim ve ithalat noktaları ile aynı anda iletişime geçerek en hızlı teslim alınabilecek ve en uygun fiyatlı parçayı sizin için bulur.

Tam Entegre Kargo

Fleet Assist standart kargo firmaları ve yedek parçaya özel kargo firmaları ile yaptığı entegrasyon iş birliği ile Türkiye’nin her noktasına sevk edilen ürünlerin kargo durumunu tek ekranda izlemenizi sağlar. Böylece siparişten teslimata tüm iş akış aşamalarını bütünleşik bir yapıda izleme şansına sahip olursunuz. İsterseniz tedarik süreçlerini servisleriniz de izleyebilir.