Online Akıllı Tedarik Sistemi

FleetAssisti’in  GOSB Teknopark Ar-Ge biriminde uzun süre devam eden çalışmalar sonunda geliştirdiği “OnLine Akıllı Tedarik Sistemi” (ONAT) test çalışmalarının ardından devreye alındı. ONAT FleetAssist müşterilerinin tamamına hizmet verebilecek kapasiteye sahip; satın alma, tedarik, tedarik doğrulama, parça doğrulama, depolama, bütçelendirme, irsaliyelendirme, etiketleme, faturalama, sevkiyat ve kargo iş akışlarını otomatize hale getiren ve bu iş parkurlarında insan faktörünü ortadan kaldırarak olası hataları en aza indiren bir otomasyon sistemi. Üstelik siparişinizi Kendi ekranınızdan verirsiniz.

ONAT En Kısa Zamanda En Doğru İşlemleri Sizin İçin Gerçekleştirir

FleetAssist müşterileri yedekparça alımı için ihale açtıklarında yada doğrudan teklif istedikleri andan itibaren ONAT otomatik olarak devreye girer. Talep edilen parçaların otomatik olarak katalog doğrulamasını yapar. Önce FleetAssist depolarını tarar. Sonrasında doğru üretici ya da  ithalatçılardan en doğru parçayı, en uygun fiyat ile toplayıp bütçelendirir. sipariş aşamasından sonra ONAT tüm iş akışlarını otomatik olarak yürütür.

Online Sipariş

İster kendi ihale sisteminiz ile ihale açmış olun, ister fleet assist ihale tedarik sistemini kullanın, isterseniz açın telefonu sipariş verin. ihtiyacınız olan parca talebi siparişe dönüştüğü andan itibaren, artık tüm süreç online akıllı tedarik sistemindedir. İnsan faktöründen, olası hatalardan arındırılmış doğru iş ve bilgi akışı ile güçlendirilmiş bir hizmet alırsınız.

Eş Zamanlı Tedarik

Fleetassist online akıllı tedarik sistemi aldığı tün siparişlerdeki ürünleri öncelikle otomatik katalog kontrolünden geçirerek iştediğiniz parçanın ilk doğrulama işlemini sağlar. Bir sonraki adımda tüm üretim ve ithalat noktaları ile aynı anda iletişime geçerek en hızlı teslim alınabilecek ve en uygun fiyatlı parçayı sizin için bulur.

Tam Entegre Kargo

Fleetassist standart kargo firmaları ve yedek parçaya özel kargo firmaları ile yaptığı entegrasyon iş birliği ile Türkiyenin her noktasına sevk edilen ürünlerin kargo durumunu tek ekranda izlemenizi sağlar. böylece siparişten teslimata tüm iş akış aşamalarını bütünleşik bir yapıda izleme şansına sahip olursunuz. İsterseniz Tedarik süreçlerini servisleriniz de izleyebilir.

Çözüm Ortaklıklarımız

Müşterilerimize hizmet altyapımızı geliştirirken otomotiv alanında teknoloji ve hizmet üreten yerli yabancı iş birliklerinden geri kalmadık.

Galeri

Performans

Online Akıllı Tedarik Sisteminin satın alma sürecinize kattığı değeri seveceksiniz.

75%

GLOBAL ÜRETİCİYE ERİŞİM

90%

İTHALAYCIYA ERİŞİM

95%

UYGUN FİYAT ERİŞİMİ

100%

DOĞRU PARÇAYA ERİŞİM