GLOBAL PROFESSIONALS NETWORK

FleetAssist Arkasındaki Tarihçe

leet Assist otomotiv yedek parça (tedarik) sektöründe müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik ürün ve hizmet sunmayı hedeflemiş sektörün öncü kuruluşlarındandır.

Geçmişten bugüne, sürdürmekte olduğu yedek parça ürün tedarik ve hizmetini hızla gelişen modern teknolojiyle uyum içinde kendini sürekli geliştirerek, güvenilirlik ve yenilikçi bir anlayış ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

Online Sipariş

İster kendi ihale sisteminiz ile ihale açmış olun, ister fleet assist ihale tedarik sistemini kullanın, isterseniz açın telefonu sipariş verin. ihtiyacınız olan parca talebi siparişe dönüştüğü andan itibaren, artık tüm süreç online akıllı tedarik sistemindedir. İnsan faktöründen, olası hatalardan arındırılmış doğru iş ve bilgi akışı ile güçlendirilmiş bir hizmet alırsınız.

Online Sipariş

Fleetassist online akıllı tedarik sistemi aldığı tün siparişlerdeki ürünleri öncelikle otomatik katalog kontrolünden geçirerek iştediğiniz parçanın ilk doğrulama işlemini sağlar. Bir sonraki adımda tüm üretim ve ithalat noktaları ile aynı anda iletişime geçerek en hızlı teslim alınabilecek ve en uygun fiyatlı parçayı sizin için bulur.

Tam Entegre Kargo

Fleet Assist standart kargo firmaları ve yedek parçaya özel kargo firmaları ile yaptığı entegrasyon iş birliği ile Türkiye’nin her noktasına sevk edilen ürünlerin kargo durumunu tek ekranda izlemenizi sağlar. Böylece siparişten teslimata tüm iş akış aşamalarını bütünleşik bir yapıda izleme şansına sahip olursunuz. İsterseniz tedarik süreçlerini servisleriniz de izleyebilir.

Available Worldwide

Sed imperdiet, ante in porta ultrices, orci metus consequat lacus, ac viverra magna odio at dui. Sed id congue velit, nec gravida urna. In vestibulum nibh magna, at dapibus est molestie vulputate.

Online Akıllı Tedarik Sistemi.

Konu Tedarik ise Satandartları FleetAssist Belirler.

Blog